İki Genç Yeteneğe Halil Sezai Desteği!

Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç Halil Sezai desteğiyle müzik dünyasına ‘Boşver’ adlı şarkılarıyla merhaba diyor!

 

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. ‘Boşver’ adlı duygusal aşk şarkısının sözleri Umut & Soner, Özdemir Asaf, Emre Gökçe ve Ümit Yaşar Oğuzcan’a, müziği ise Umut & Soner’e ait. ‘Boşver’ adlı şarkılarının düzenlemesi ise prodüktörleri olan Halil Sezai’ye ait. Halil Sezai aynı zamanda şarkıda back vokal yaparak da Umut & Soner’e eşlik etti.

 Şiire olan tutkularından dolayı ilk single şarkılarında çok sevdikleri şairlerin sözlerine de yer vererek ‘Boşver’i besteleyen genç isimler, çocukluklarından beri müziği yaşam şekli olarak benimsediler.

 

Çıplak Ayaklar Kumpanyası stüdyosunda ve Beykoz ormanlarında gerçekleşen klibin yönetmenliğini Halil Sezai yaptı ve klipte DJ olarak yer aldı. Umut ve Soner’in single fotoğraflarını ise usta fotoğrafçı Mehmet Turgut çekti.

 

 

Yine KaYıP Müzik etiketiyle kendi single projesini de önümüzdeki ay paylaşacak olan Halil Sezai, ayrıca Umut ve Soner’in iki şarkısını daha önümüzdeki aylarda yayınlamaya hazırlanıyor…

 

Müzikal gelişmeleri daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,,