‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ Film Müzikleri Plak Formatında!

TMC’nin yapımcılığını üstlendiği ve ilk film kadar heyecan yaratan ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’nın 23 şarkıdan oluşan film müzikleri albümü plak formatında raflardaki yerini aldı!

 

Başrollerinde yine Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in yer aldığı devam filminde onlara, Hande Doğandemir, Merve Çağıran, Rıza Kocaoğlu ve Sarp Akkaya eşlik ediyor. Nejat İşler’in filme özel olarak yorumladığı, Mazhar Fuat Özkan’ın ‘Sen ve Ben’ parçası ile yine ünlü oyuncunun sesinden şiirler, efsane gitarist Yavuz Çetin’in ‘Sadece Senin Olmak’ ve ‘Benimle Uçmak İster misin?’ parçalarının da yer aldığı film müzikleri albümü, Toygar Işıklı imzası taşıyor. 

Yönetmenliği ve senaristliğini Mehmet Ada Öztekin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’nın beklenen film müzikleri albümünde Yavuz Çetin’in yanı sıra, Türk blues grubu Steady Fingers’tan ‘Just Another Day’, ‘Goodnight My Love’ ve Ozbi ft. Gülce Duru ‘Olmazlara Yandım’ şarkıları da yer alıyor.

 

‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ Film Konusu

Filmin konusu; Kaan ve Mete Olimpos’ta, kalabalık bir Kadıköy grubuyla yaptıkları eğlenceli tatilin sonunda, motorlarıyla İstanbul’a doğru yola çıkarlar ancak yolculuğun iki beklenmedik misafiri daha olacaktır. İstanbul’a doğru ilerlerken, hayat onlara ve bize yolun, yolculuğun ve ilişkilerin hiçbir zaman planlandığı gibi ilerlemediğini, bir kez daha ve oldukça sert bir biçimde gösterecektir.

 


Etiketler: ,,