Kuytu 2016’ya Yeni Bir Video İle Veda Ediyor: ‘Sen de Olma’!

Çıkış albümleri ‘Düş İçime’ ile Türkçe Pop – Rock Müziğe yeni bir soluk katan Kuytu, yeni videoları ‘Sen de Olma’ ile tekrar karşınızda!

 

‘Sen de Olma’yı iTunes üzerinden satın almak için tıklayın! Grubun çıkış albümlerinden yayınladıkları üçüncü video ‘Sen de Olma’yı aşağıdan izleyebilirsiniz!

  

Samimi stüdyo görüntüleri ve grubun bir konser macerasını anlatan videonun yönetmen koltuğunda Annabella Maneljuk oturuyor.

 

Arkadaşlıkları uzun yıllara dayanan ve farklı projelerde birlikte müzik yapan Denizer Özveren, Cem Kurt, Taha Rıza Özmen ve Gökçe Kölüksüz’den oluşan Kuytu’nun hikayesi 2012 yılına dayanıyor. Denizer Özveren’in Londra’dan dönmesiyle başlayan hikaye, soluksuz geçen bir stüdyo çalışmasının ardından bugünkü şeklini alıyor. Kayıtları ve düzenlemeleri İstanbul 3K1A stüdyosunda gerçekleşen “Düş İçime”nin miksleri ise Londra’dan ünlü isim Chris Brown’a ait.

 

Vokal ve gitarda Denizer Özveren; gitar ve cümbüşte Cem Kurt; bas gitarda Taha Rıza Özmen; davul ve perküsyonda Gökçe Kölüksüz’ün muhteşem uyumunu işiteceğiniz, “Düş İçime”, Pop – Rock severlere 9 şarkılık bir macera vaat ediyor. Albümden yayınlanan ilk single “Ada” ile açılan albüm, albüme ismini veren şarkı “Düş İçime” ile sona eriyor.

 

İşte ‘Düş İçime’de Yer Alan Şarkılar

Ada
Yeniden
Sarıl Kendine
Sen De Olma
Yabancı
Üstüme Varmayın
Sabahlar
Sakin
Düş İçime

 

‘Düş İçime’ şarkılarını dijital platformlar üzerinden dinlemek için

Spotify: http://bit.ly/1FkmiEn
Apple Music: http://apple.co/1QEqz4c
fizy: http://bit.ly/1Kvutya
Youtube: http://bit.ly/1OXeRYh
Türk Telekom Müzik: http://bit.ly/2eMJe7E
Deezer: http://bit.ly/1LlnOXX


Etiketler: ,,,,,,,