Lerzan Mutlu Yeni Albümüyle Geri Döndü!

Lerzan Mutlu; İbrahim Tatlıses, Nalan, Müslüm Gürses, Yıldız Tilbe gibi isimlerin aşk acısını anlatan şarkılarını yeniden yorumladığı ‘Aşk Acısı’ isimli yepyeni albümünü müzikseverlerle paylaştı!

 

Müzik direktörlüğünü Caner Tepecik’in üstlendiği 5 şarkıdan oluşan albümünü sevenleriyle buluşturmanın heyecanını yaşayan Lerzan Mutlu, imaj fotoğrafçı için Lara Sayılgan’ın objektifine poz verdi.

 Mutlu, yeni albümü için: “Bazı şarkılar vardır üzerinden yıllar geçse de etkisini yitirmez, tam tersine durdukça daha bir demlenir. Çünkü o şarkılarda anılar, sevinçler, hüzünler birikir. Biriktikçe de etkisi keskinleşir. Hepimizin sancılı geçirdiği dönemler olmuştur. Fakat yaşadığımız aşklar ya da aşk sandıklarımız, hayal kırıklıklarımız, bekleyişlerimiz ve bazen vazgeçişlerimizi bize en iyi şekilde anlatan, kalbimize dokunan şarkılar vardır. Şarkılara tutunup devam ederiz hayata… Ben de ufak bir nostalji yaşamak adına, aşk acısı çeken herkesin mutlaka dinlemiş olduğu, belki bazen ağlamasına bile sebep olan bu repertuarı yaptım.” şeklinde konuştu.

 


Etiketler: ,,,