Mabel Matiz’den Yeni Albüm Müjdesi: ‘Maya’

Başarılı sanatçı Mabel Matiz, ‘Maya’ ismini verdiği dördüncü albümünü dinleyicilerle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyor!

 

Yaklaşık iki yıldır albüm üzerinde çalışmalarını sürdüren, listelerde öne çıkan ‘Ya Bu İşler Ne’ ve ‘Öyle Kolaysa’ teklilerini albümün habercisi olarak önden yayınlayan ünlü şarkıcı, fiziki basımda 21 şarkıdan, dijitalde ise bonus 2 şarkı ile birlikte toplamda 23 şarkıdan oluşan albümünün kapak görselini ve şarkı listesini sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.

 1,5 yıldır bebek gibi büyüttüğümüz şarkıların tam listesi. İşte size “MAYA”. 2’si dijital bonus olmak üzere toplam 23 track. 19 şarkıyı ben yazdım. Yalnızca birini canım @silagencoglu ile birlikte yazdık. – Birbirinden kıymetli prodüktör arkadaşlarım şarkılarıma ruh verdi: @sabisaltiel, @yanertucel, @ahkosmos ve @ambassadeurs. – Ve yine birbirinden kıymetli konuklarımız oldu: @karabocekgulden, @sibelgrsoy.. – Su gibi çalan birbirinden şahane müzisyenler bu albüme el verdi: @emin__inal, @tunccakirrr, @korhanfutaci, @ekincengizkan, @prdszgitarist, @deryaturkan, @eyyuphamis, @sinancemeroglu, @cerendenizviolin ve daha nicesi.. – Öyle bir doğum ki bir süredir sancısını bütün iliklerimde hissediyorum. Ve öyle bir kavuşma olacak ki, bin yıllık hasretten çıkıp gelmişiz gibi. Çok yakında görüşmek üzere! 🌟☀️💛

mabel matiz (@mabelmatiz)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Mabel Matiz albüm heyecanını: “Adını anneciğimden alan, pek çok dilde pek çok anlamda salınan, son iki yıllık sürecimin aynası. Dördüncü albümüm 20 Haziran’da sizlerle…” sözleriyle sosyal medya hesaplarından dile getirdi.

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,,