Otilia Metro FM’de Türk Hayranlarının Sorularını Yanıtladı!

Başarılı şarkıcı Otilia, Metro FM stüdyosuna konuk oldu ve Türk hayranlarının sorularını yanıtladı!

 

Türkiye onu Serdar Ortaç’ın ‘Balım’ klibiyle tanıdı. 24 yaşındaki Romanyalı şarkıcı Otilia Bruma, 2014 yılında, tüm dünya listelerinde hit olan şarkısı Bilionera ile de uluslararası alanda yakaladığı başarıyla adından söz ettirmiş genç müzisyenlerden biri.

 Üstelik Türkiye’ye de hiç yabancı değil. Sadece Serdar Ortaç’la çalışmış olmasıyla değil, sık sık geldiği ülkemizde geçirdiği zamanlar da onun için önemli.

 

Ve işte Metro FM stüdyosuna konuk olan Otilia röportajının satır başları…

* En az kendi ülkem kadar sık kaldığım Türkiye’de favori şehrim galiba Bodrum.

* Türk yemeklerinin hepsi çok güzel, ama en çok lahmacunu seviyorum.

* Türkçe’de bildiğim kelimeler: Yasak, Olmaz, Hayır, Seni Seviyorum, Komik, Çok Güzel, Dikkat, Yavaş yavaş, İnşallah…

* Türk hayranlarımdan aldığı en saçma yorumlar arasında “neden daha uzun ve kapalı giyinmediğimi, bikini tarzı kıyafetler giyindiğimi” sorusu var. Ben de açıklamaya çalışıyorum; farklı bir ülkeden, farklı bir kültürden geliyorum diyorum ve bazen bu tarz sorulara cevap verirken zorlanıyorum. (İlk Instagram fotoğrafını Türkiye’den paylaştı.)

* Anne olmak istiyorum ama şu anda doğru zaman değil, belki üç-dört yıl sonra çocuk sahibi olabilirim. Şu an kariyerime odaklanıyorum ve daha iyi işler yapmak istiyorum.

 

Otilia Metro FM'de Türk Hayranlarının Sorularını Yanıtladı!

 

* Müzik videolarındaki bikini tarzı kıyafetlerim konusunda ailem beni destekliyor. Sonuçta müzik işi pazarlama işidir sonuçta ve bazı çılgın işler yapmak normal. Sanat aşkı için soyunuyorum 🙂

* Bir erkek arkadaşım var ve evet kıskanç bir sevgiliyim. Ama bu kıskançlığımı çok belli etmiyorum, erkek arkadaşımla kavga yaratmıyorum bu yüzden.

* Türk erkekleri çok iyi görünüyorlar ve çok ciddiler. Türk kadınları giyinmeyi, makyajı, gezmeyi seviyorlar diye düşünüyorum, bu yüzden de ilginç buluyorum.

* Müzik endüstrisinde idol olarak gördüğüm kimse yok ama bir seçenek sunmam istense Shakira derdim.

* Türkiye’den ise ikon olarak Tarkan’ı görüyorum.

 

Otilia Metro FM'de Türk Hayranlarının Sorularını Yanıtladı!

 

* Otilla adının bir hikayesi var aslında. Doğduğumda annem ismimin Olivia olmasını istemiş. Ancak babam kimliğimi çıkarmak için gittiğinde heyecandan Olivia ismini unutmuş. Babama ‘kızınızın adı ne olacak’ diye sorduklarında ise soyadım olan Bruma’nın yanında babam, ‘hatırlamıyorum ama O ile başlayan bir şeydi’ demiş. Kayıt yapacak olan adam da sallamış ve ‘Otilia mı?’ diye sormuş, babam da tamam olur demiş.

* Aldığım en iyi iltifat ‘saf bir kalbimin olduğunun’ söylenmesiydi.

 

Kaynak: Karnaval.com


Etiketler: ,,,,,