Radyo Alaturka’da Tüm Yayıncıların Görevine Son Verildi!

 

Gitassi Medya grubunda yayınlarını sürdüren Radyo Alaturka’da, yönetim kararı gereği yayın politikasında bir değişikliğe gidilerek  tüm yayıncıların işine son verildi!

 Geçtiğimiz gün Kübra Kaçmaz’ın Radyo Alaturka’dan ayrıldığını takipçilerimizle paylaşmıştık. Müzrad ekibinin edindiği bilgilere göre radyo yönetimi sadece müzik yayını yapma kararı alarak tüm yayıncılar ve yayın yönetmeniyle yollarını ayırdı.

 

Radyo Alaturka’nın sevilen isimleri ise konuya ilişkin şu paylaşımlarda bulundu;

 

Seçil Süslü (@secilsuslu)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

merhabalar… ben deniz geceninmelonşapkası. benden, kıymetli dinleyenlerim ve radyo camiâsı, radyo alaturka’nın sessizliğine dâir bir açıklama bekler. haklısınız ve haklılar da. radyo d’den kendi inisiyatifimle ayrılışımın ardından tam “2 yıl” işsiz kaldım. ne kapımı çaldı “kıymet verdiğim radyo camiâsı” ne de bir yönetici merhabası!.. yarım ekmeğin içine çeyrek ekmek koyup yedik anacığımla. bir takım yardımlar aldım “can dostlarımdan” ve evimdeki can’larımı yaşattım. evet radyo alaturka’nın şimdiki sessizliği ve melon şapka’nın sesinin olmayışı çok can’ı üzdü ve endîşeye düşürdü. size şu kadarımı söylemek isterim. merâkınıza mukâbil, öğrendiğim şu oldu; hayât gerçekten sürprizlerle dolu. “bir zaman sessizlik aralığı demek isterim, anlaştık mı? radyo camiâsının tam 24 senedir “kara kutusuyum” çeyrek asır oldu. sizi seviyorum. selâm ve saygılarımla, melon. mayıs2017

melon şapka takendisi (@melonsapkatakendisi)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Bazen veda etmeye de sistem zorlayabiliyor, hoşçakalın…

Kübra Kaçmaz (@kubraakacmaz)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,,