Radyo Programcısı İlkim Kocamaz Ajans Kurdu!

 

Geçtiğimiz aylarda radyosuyla olan yollarını ayıran deneyimli radyo programcısı ve köşe yazarımız İlkim Kocamaz, içerik ve marka yönetimine ilişkin bir ajans kurdu!

 Küçük ve orta ölçekli işletmelerin profesyonel sosyal medya ve web içerikleriyle doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlamak amacıyla ‘Dijital Marka Ajansı’ isimli bir oluşum ortaya çıkartan Kocamaz, markaların dijitalde büyümesine yardım edeceğini belirtti.

 

Kişisel markaların da buna dahil olduğu açıklayan medya ve iletişim profesyoneli, “İş yoğunlukları sebebiyle, çalışmaları tek başına ya da sınırlı bir ekiple yaparken sosyal medyayı etkili kullanmak zor. Bunun için profesyonel bir ajansla çalışacak büyüklükte bütçeniz yoksa, markanızın hikayesini anlatmak da, yaratmak da size kalıyor. Bugün sizinle paylaşmak istedim çünkü başvurduğum bir melek yatırımcı ağındaki onay sürecinde son aşamalara geldim. Yatırım için destek arama sebebim aklımdaki yazılımları kısa sürede hayata geçirmek. Umarım olur…” yönünde bir sosyal medya paylaşımı yaptı.

 

Müzrad ekibi olarak medya alanında oluşturulan girişimleri destekliyor ve Dijital Marka Ajansı’na faaliyetlerinde başarılar diliyoruz…

 

Bundan birkaç ay önce, yine böyle çalışma masamda otururken, üniversiteden beri almaya devam ettiğim pazarlama kitaplarına baktım. Reklamcılık okumuştum ama medya daha cazip gelmişti. Bazı pazarlama projelerine katkıda bulunmak dışında mesleğimi yapmadım. Ve “kötü komşu ev sahibi yapar” misali trajikomik bir şekilde işten çıkarılınca @dijitalmarkacom u kurmaya karar verdim. 💻💻💻 Dijital marka ajansı, bir içerik ve marka yönetimi ajansı. Amacım kendim gibi kadın girişimciler ve küçük-orta ölçekte işletmelerin profesyonel sosyal medya ve web içerikleriyle daha çok “doğru” insana ulaşmasına yardım etmek. Kişisel markalar da buna dahil. Çünkü biliyorum ki o kadar işle tek başına ya da sınırlı bir ekiple uğraşırken sosyal medyayı etkili kullanmak zor. Bunun için profesyonel bir ajansla çalışacak büyüklükte bütçeniz yoksa, markanızın hikayesini anlatmak da, yaratmak da size kalıyor. 🔔🔔🔔 Bugün sizinle paylaşmak istedim çünkü başvurduğum bir melek yatırımcı ağındaki onay sürecinde son aşamalara geldim. Yatırım için destek arama sebebim aklımdaki yazılımları kısa sürede hayata geçirmek. Umarım olur.🙏 👥👥👥Yakında kapalı bir facebook grubu kurarak orada girişimci enerjisinden besleneceğimiz bir kızkardeşlik ağı yaratmak istiyorum. “Kendi yağında kavrulmak” ya da “başarısız insanlar tarafından yönetilmek” kaderimiz olmasın, heyecan ile kendi kariyerimizi var edelim diye… En çok da bizim gibi olmak isteyenlere ve birbirimize faydalı olalım diye… 🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀 Hadi bu postun altına kendi markanızın instagram hesabını ve ne yaptığınızı paylaşın! 😉 Ben 👉 @dijitalmarkacom un kurucusuyum, içerik yönetimi ile markaların dijitalde büyümesine yardım ediyorum.🍀🍀🍀

İlkim Hiçler Kocamaz (@ilkimk)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,