Radyo Turkuvaz Mehmetçiklerimize Mesajlarınızı İletiyor!

Radyo Turkuvaz sosyal medyada #MehmetçiğeMesajım etiketiyle paylaşılan videolar ya da Radyo Turkuvaz WhatsApp mesaj hattına iletilen sesli ve görüntülü mesajları kahraman askerlerimize ulaştırarak destek olmayı amaçlıyor!

 

Ünlü sanatçılardan, Türkiye’nin dört bir yanındaki dinleyenlerine kadar iletilen tüm mesajlar, sınır hattında bulunan Radyo Turkuvaz ekibi aracılığıyla kahraman askerlerimize ulaştırılacak.

 

 

Radyo Turkuvaz’ın yapmış olduğu bu anlamlı kampanyaya sanat camiasından birçok isim ilk andan itibaren büyük ilgi gösterdi. Sanatçılar ve dinleyiciler videolu mesajlarıyla Afrin’deki kahraman Mehmetçiğe seslenmeye devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından gelen bu videoları sınır hattında bulunan Radyo Turkuvaz ekibi Mehmetçiğe izleterek tüm Türkiye’nin yanlarında olduğunu bir kez daha göstermiş olacak.

 

Şu ana Kadar Katılan İsimler;

Esra Erol, Seda Sayan, Muazzez Ersoy, Muazzaz Abacı, Murat Boz, Burcu Güneş, Bülent Serttaş, Alişan, Hakan Altun, Linet, Yeşim Salkım, Mahmut Tuncer, Şahan Gökbakar, Sibel Can, Gökhan Tepe, Emre Aydın, Kutsi, Bahadır Tatlıöz, Betül Demir, Nadide Sultan, Mustafa Ceceli, Özgün, Öykü Gürman, Yeliz, Altay, Grup 84-Tuna Velibaşoğlu, Tuğba Özerk, Kolpa grubu, Aynur Aydın, Selcan Asyalı, Buray, Cem Belevi, Ayla Çelik, Edis, Aydın Kurtoğlu, Derya Uluğ, Yonca Lodi, Lara, Ömür Gedik, Doğuş, Hakan Kahraman, İrfan Özata, Bilge Nihan, Elif Buse Doğan, Sertaç Ortaç

 


Sesli veya görüntülü mesajınızı Radyo Turkuvaz WhatsApp hattına gönderebilirsiniz!

Radyo Turkuvaz Mesaj Hattı: 0505 188 30 00