Şahin Kendirci’den Sürpriz EP: ‘Adana’ya Gel Gidek’

‘Müslüm Baba’ filminde sergilediği üstün oyunculuk performansı ve müzik yorumculuğuyla milyonların sevgisini kazanan Şahin Kendirci, ‘Adana’ya Gel Gidek’ isimli sürpriz bir EP ile sevenlerinin karşısına çıktı!

 

Genç yetenek, Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan birbirinden iddialı şarkıların yer aldığı ‘Adana’ya Gel Gidek’ isimli EP’de, Türk müziğinin unutulmaz sanatçılarından Müslüm Gürses’in yıllar önce yorumladığı ‘Adana’ya Gel Gidek’, ‘Sen Yanlış Yaptın’ ve ‘Aldanma Çocukcu Mahsun Yüzüne’ eserlerini yeniden seslendirdi.

 EP’nin çıkış şarkısı ‘Sen Yanlış Yaptın’ın sözü Halit Çelikoğlu, müziği Yunus Bülbül, düzenlemesi Suat Sakarya imzası taşıyor. Kapak çalışması için Cüneyt Gazioğlu objektifinin karşısına geçen Şahin Kendirci, ilk video klibini ise Burak Sesli yönetmenliğinde ‘Sen Yanlış Yaptın’a çekti.

 

2002 yılı Adana doğumlu olan Şahin Kendirci, 2014 yılında katıldığı ‘O Ses Türkiye Çocuklar’ yarışmasında birincilik elde etmiş, 2016 yılında da ilk single’ı ‘Kül Olursun’la dinleyiciyle buluşmuştu. 26 Ekim’de vizyona giren ‘Müslüm Baba’ filminin başrol oyuncuları arasında yer alan Şahin Kendirci, filmde Müslüm Gürses’in gençliğini canlandırdı.

 

Şahin Kendirci’nin ‘Adana’ya Gel Gidek’ isimli EP’sini tüm dijital müzik platformlarında bulabilirsiniz!

 


Etiketler: ,,,