“Şarkılarımın Kıymetini Biliyorlar”

Pop müzik algısını yenilikçi ve cesur yaklaşımıyla değiştirmeye devam eden başarılı şarkıcı Simge, geçtiğimiz gün Show Radyo’da Hakan Demir’in sunduğu radyo programında birbirinden iddialı ve ilginç açıklamalarda bulundu!

 

Yakın zaman önce yayınlanan ‘Ben Bazen’ albümünün heyecanını gizleyemeyen sanatçı, yayına şarkı söyleyerek ve sevinç çığlıkları atarak girdi, eğlenceli sohbetiyle radyo dinleyicilerini ve Hakan Demir’i güldürdü.

 Albümdeki 14 şarkının kritiğini yapan ikili, normalde yayın saati bir saat olan programı iki saate sığdıramayarak keyif dolu dakikalara imza attı. Çocukluğundan beri heyecanlı bir yapıya sahip olduğunundan bahseden Simge, ikinci klip sorusuna ise sözleri Sezen Aksu ve Sibel Algan, bestesi Sezen Aksu imzalı hareketli, tam bir yaz şarkısı olan ‘Öpücem’ şarkısına çekileceğinin müjdesini verdi.

 

Simge: ”Sağ olsunlar, şarkılarımın kıymetimi biliyorlar.”

Yakın dostlarından ve sanat camiasından albüm çıktığı günden beri çok güzel tepkiler ve tebrik telefonları aldığını dile getiren ünlü şarkıcı: “İrem Derici, Merve Özbey, Edis, Cem Belevi, Buray, Derya Uluğ, Ece Seçkin, Aleyna Tilki, Bahadır Tatlıöz, Aydın Kurtoğlu ve daha sayamadığım bir çok değerli arkadaşım bizzat arayıp, albümle ilgili güzel fikirlerini dile getirdiler. Türkiye’nin dört bir yanından binlerce mesaj alıyorum. Sağ olsunlar şarkılarımın kıymetini biliyorlar. Zamanla daha da sevilecek ve anlaşılacak bir albüme imza attık.” sözleriyle teşekkürlerini dile getirdi.

 

 

Simge yaz dönemi boyunca konserleri aracılığıyla sevenleriyle buluşacağını müzikseverlerle paylaştı.

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!


Etiketler: ,,,,,