Serkan Seki TRT FM’de Mini Konser Verdi!

“Günahsız Şeytanlar” adlı single albümünü müzik marketlere sunan Serkan Seki, TRT FM’de Michael Kuyucu’nun hazırlayıp sunduğu “Renkli Saatler” adlı programa konuk oldu. Müzik hayatına ve çocukluğuna ait pek çok bilinmeyeni anlatan Serkan Seki programda özel bir akustik müzik dinletisi de sundu.

 

Zafer Karayazgan, Erçin Bendivar, Semih Burcu, Özgür Bayar ve Yusuf Tanbay’dan oluşan beş kişilik orkestrası ile TRT FM’de bir mini konser veren Serkan Seki, ablası Deniz Seki ile sadece “Uyan” adlı şarkıda beraber çalıştığını onun da şans eseri gerçekleştiğini söyledi. Hiçbir zaman ablası Deniz Seki’nin sırtına dayanan bir kardeş gibi anılmak istemediğinin altını çizen Serkan Seki, Michael Kuyucu’ya ablasının kendisini Grup Metro’ya katarak ona büyük bir kapı açtığını da söyledi.

 muzrad_serkan-seki-trt-fmde-mini-konser-verdi2

 

Askerliğine inşaatçı olarak başlayıp teskeresini müzisyen olarak aldığını söyleyen Serkan Seki, 2005 yılında Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Elemelerinde “Rimi Rimi Ley” adlı şarkıda vokal yaptığını ve bunun onun için ilginç bir deneyim olduğunu söyledi. Türkiye elemelerinde şarkıya vokal yaptıktan sonra askere giden Serkan Seki, “Rimİ Rimi Ley” ile yurt dışına gitmediğini söyledi.

 

Bundan sonra şarkılarını birer birer single mantığı ile müzikseverle buluşturacağını söyleyen Serkan Seki, TRT FM’de Michael Kuyucu’nun programında kendi bestelerinin yanı sıra “Seninle Başım Dertte” “Bodrum” – “Sensiz Olmaz” – “Suya Hapsettim” gibi sevilen popüler müzik şarkılarını da canlı seslendirdi.

 

Kaynak: michaelshow.com


Etiketler: ,,,,,,,,,,,,