Sertab Erener Emre Yücelen’e Anlattı!

‘Emre Yücelen Şan Dersi’ isimli YouTube kanalında tüm bilgi birikimini müzikseverler ve müzikle ilgilenen gençlerle paylaşan müzisyen, yorumcu ve vokal koç Emre Yücelen, kısa sürede 260.000 aboneye ulaştı!

 

Emre Yücelen, her geçen gün takipçi sayısı büyüyen kanalında; her hafta gerçekleştirdiği canlı yayınlarının yanı sıra, ödüllü ses yarışmaları düzenliyor, müzikal gezilerinin vloglarına yer veriyor ve alanında uzman isimlerle röportajlar yapıyor.

 Geçtiğimiz günlerde kanalının ‘Emre Yücelen ile Stüdyo Sohbetleri’ bölümünde Sertab Erener’i konuk eden Emre Yücelen, dikkat çeken bir röportaja imza attı!

 

Emre Yücelen’in, “sahnede en zorlandığınız anı anlatır mısınız?” sorusuna Sertab Erener; “Babam uzun zamandır hastanede tedavi görüyordu. Adana’da konsere gittim. Sahneye çıkmama 20 dakika kala babamı kaybettiğimin haberini aldım.O an hemen İstanbul’a dönebilmem için zaten uçak seferi yoktu.Babam müzisyendi. Adımı da bir Türk Sanat Müziği şarkısında geçen sözlerden almış. O şarkıyı Türk Sanat Müziği albümümde de söylemiştim.Etrafımdaki herkes konseri iptal edelim mi? diye bana sordu ama ben babamı müzikle yolcu etmek istedim. Sahneye çıktım ve o şarkıyı ve tüm şarkılarımı babama söyledim. Boğazımda bir yumru ile söyledim. Zorlandığım bir sahne oldu ama bir deneyimdi benim için” diye cevap verdi.

 

Konu, Sertab Erener’in Eurovision başarısına geldiğinde, “Ben bir hayal kurdum ve o hayale inandım. Ekibim de benimle inandı ve birlikte çok çalıştık. Bir şey yapıyorsam en iyisini yapmalıyım. Ben zaten birinci olmaya gittim. Yarışmaya gitmeden önce her sabah; o sahnede başarıyla şarkımı yorumlayıp, kareografiyi tamamlayıp, yarışma sonunda elimde birincilik ödülünü hayal ettim. Yüzde yüz inanarak, birinciliği hedef koyarak gittim. Eurovision’da, hedeflediğim başarıya ulaşmanın haklı gururunu ve hayal ettiğimi en iyi şekilde yaparak, başarıya ulaşmanın huzurunu yaşadım.” diyerek dile getirdi.

 

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..

 


Emre Yücelen’in YouTube kanalını incelemek ve takip etmek için tıklayın


Etiketler: ,,,