Sıla’dan EP Projesi: ‘Acı’

Türk Pop müziğinin en özel kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla, milyonların sevgisini kazanan eserlerine bir yenisini daha ekliyor!

 

Dört şarkıdan oluşan yepyeni EP’si ‘Acı’yı dinleyicilerle buluşturan Sıla, müzik kariyerinde ilk kez bir EP yayınladı. 

‘Acı’ya bir giriş niteliğinde olan, enstrümantal ‘Ağrı’ ile açılan EP’de yer alan tüm şarkıların sözleri Sıla Gençoğlu imzası taşıyor. EP’den ilk olarak; geçtiğimiz Çarşamba günü YouTube üzerinden ‘Sabır’ın akustik versiyonunu dinleyicilerle paylaşarak adeta sürpriz yapan Sıla, bu şarkının albümde yer alan versiyonunun bestesini Efe Bahadır’la birlikte yaparken, şarkının düzenlemesini ise Gürsel Çelik’e emanet etti.

 

EP’de ‘Sabır’ın Efe Bahadır imzalı bir Club Remix versiyonu da yer alıyor. EP’nin duygusal çalışması ‘Medet’ ise Sıla ve Sezen Aksu ortaklığında hayat buluyor. Sözleri Sıla Gençoğlu, müziği Sezen Aksu’ya ait olan ‘Medet’in düzenlemesinde ise Burak Erkul’un imzası var.

 

İlk olarak Efe Bahadır’la birlikte kaydettikleri ‘Sabır’ın akustik versiyon videosunu dinleyicilerle buluşturan Sıla, EP projesini tüm dijital platformlar üzerinden müzikseverlere sundu.

 


Etiketler: ,,,,