Sinan Akçıl Fanları “Fanlar Ne Diyor?” Projesi Hakkında Ne Dedi?

Fanlar Ne Diyor ‘da Sinan Akçıl fanları ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. SAFC’nin Fanlar Ne Diyor projesi hakkında da görüşlerini aldık ve yazılanlar bizi çok mutlu etti. SAFC fan grubuna projemize gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

 

Not: #fanlarnediyor ‘da yazan isimleri fanlar kendileri seçmiştir.
Sinan’ın Deli Belasıyım : Bence harika bir proje ! :) En güzeli seçilmiş olan sorular, hepsi birbirinden harikaydı. Size teşekkür ederiz kocaman :)

İpek Özkan Akçıl : Son olarak böylesine harika bir proje olan “Fanlar Ne Diyor” ekibine de teşekkür ediyorum. Sesimi birkez daha müzik dehası Sinan Akçıl’a duyurduğum için, söylemek istediğimi “Fanlar Ne Diyor” projesi aracılığıyla ilettiğim için mutluyum. Harika bir proje gerçekten. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Büşra Akçıl : Ben teşekkür ediyorum. Çok güzel bir proje olmuş fanların görüşlerini almak çok özel ve devamlı yapılmayan bir şey. Siteniz yeni galiba, başarılar :)

Büşra Topçu Akçıl : Böyle bir proje ile sevdiğimiz sanatçılara onlar hakkındaki düşüncelerimizi ulaştırdığınız için teşekkürler. :)

İlahe Baxseliyeva : Çok beğendim. Hep böyle bir şey yapın :)

Zuhal Akçıl : Fanlar Ne Diyor’a çok teşekkür etmek istiyorum. Çünkü onlar sayesinde fanı olduğum Sinan Akçıl’ı anlatma fırsatım oldu. İyiki varsınız. Çok teşekkür ediyorum sorular için.

Elif Ünal :  Böyle etkinlikler yapılması çok güzel. Keşke herkes yapsa böyle bir şeyler. Bize bu fırsatı verdiğiniz için teşekkürler.

Nafize Kökten : Bence çok güzel bir proje. Bunun en iyi yanıda Sinan Akçıl’la ilgili olması. Sinan Akçıl benim için çok önemli biri. Onun şarkılarıyla gülüp coşuyorum :) Bu proje bence çok iyi olmuş.

Emine Özdemir : Fanlar Ne Diyor, adı gibi bize, fanlara söz hakkı verdiğiniz için teşekkür ederim. Çok iyi proje olmuş :)

Hatice Nur Oğuzalp : Fanlar Ne Diyor, sanatçıların, fanlarının kendileri hakkında ne düşündüklerini öğrenmeleri için çok güzel bir proje.

Helin Can : Fanlar Ne Diyor projesi iyi ki var, bu proje için çok teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum..

Şeyma Ecer : Fanlar Ne Diyor, gayet güzel bir proje ve farklı :) Fanlarla bu kadar yakından ilgilenmek onların duygu ve düşüncelerini röportaj soruları halinde sunmak çok çok güzel :)

Aygül Bostan : Fanlar Ne Diyor, biz ideollerimizle yapılan röportajları okurken şimdi ideollerimiz fanlarıyla yapılan röportajları okuyacak garip.

Öykü Özyurt : Bu proje için çok teşekkür ederim. Konu Sinan Akçıl olunca zaten herşey tamamdır. Bize bu şansı tanıdığınız için ayrıca sizlere de çok teşekkürler.

Nisa Akçıl : Bence çok mükemmel bir şey olmuş. Ona olan sevgimizi sizin sayenizde tekrar dile getirebiliyoruz.

Yiğit Yavuzkaya : Fanlar Ne Diyor projesi gerçekten güzel bir proje. Canım hiç sıkılmadan cevapladım.


Yasal Uyarı !

Fanlar Ne Diyor, bir Gökçe Özcan projesidir ve www.muzrad.com/fanlarnediyor adresinde paylaşılmaktadır. Proje dahilindeki her türlü fotoğraf Erhan Yiğitcan tarafından hazırlanmıştır. Bu röportajın bir kısmının veya tamamının izinsiz olarak ve kaynak gösterilmeksizin kopyalanması, başka sitelerce paylaşılmasının cezai sorumluluğu kişi yada kişilerin kendilerine aittir. Kaynak ve projede emeği geçenlerin belirtilmesi dahilinde röportajı alıntılayabilirsiniz.


Etiketler: ,,,,,,