The Vamps Yeni Single’ı Wake Up’ı Yayınladı …

The Vamps geri döndü! Grup, yeni şarkıları Wake Up’ın çıkışıyla hayranlarını sevindirdi.

 

Wake Up için çekilen videoda grubun bir de misafiri var: The Vamps, ‘Wake Up’ müzik videosunu Los Angeles’ta yakın dostları Brooklyn Beckham ile çekti.

 The Vamps videoyla ilgili şunları söyledi: “Wake Up için müzik videosu çekmek bizi inanılmaz heyecanlandıran bir şeydi. En son çekimimizi bir yıl önce yapmıştık ve yeni bir tanesini yapmak için çok istekliydik. Bu videoda daha önce hiç yapmadığımız bir şeyi yaptık; bir radyo kulesinin tepesine, yerden 30 metre yükseğe çıktık. Oldukça korkutucuydu ancak muhteşemdi. Brooklyn Beckham ile birlikte çalışmak bizim için büyük keyifti; o, çok iyi ve çok yetenekli.”

 

The Wamps’in yeni albümü ise 27 Kasım’da yayınlanıyor.

 

The Vamps, çıkışlarının üzerinden henüz 2 yıl geçmiş olmasına rağmen inanılmaz bir başarı gösterdi. Çıkış albümleri Meet The Vamps, dünya çapında pek çok ülkede satış rekorları kırdı ve ve İngiltere listelerinde 2 numaraya kadar yükseldi. Yayınladıkları beş single toplamda 10 milyonun üzerinde satış başarısı yakaladı. Aynı başarıyı internette de gösterdiler, ‘Can We Dance’ Youtube üzerinden 42 milyon, ‘Wild Heart’ 25 milyon, ‘Last Night’ 23 milyon, ‘Somebody Over You’ 79 milyon ve ‘Oh Cecilia (Breaking My Heart) 34 milyon kere izlendi. Youtube kanalları toplamda 225 milyon izlenme aldı ve 1.3 milyonun üzerinde aboneleri var. Dünya çapında Twitter üzerinde sıklıkla “popüler konular” arasına giriyorlar ve Facebook sayfaları 5.3 milyondan fazla kişi tarafından beğenilmiş.

 

Wake Up’ı hemen satın almak için tıklayın

 

 

Ayrıntılı bilgi için:

http://www.thevamps.net/
https://www.facebook.com/thevampsofficial
https://www.youtube.com/user/thevampsofficial
@thevampsband


Etiketler: ,,,,,,,