TRT FM Yeni Programıyla Dikkatleri Üzerine Çekiyor!

Türkiye’nin öne çıkan radyo istasyonlarından biri olan TRT FM, Ankara Radyosu yapımı yeni programı ‘Gençlik Treni’ ile genç kitleyi hedefleyerek dikkatleri üzerine çekiyor…

 

‘Sen de Yerini Al’ sloganıyla yola çıkan Gençlik Treni, her Pazar saat 20.00 ile 22.00 saatleri arasında Türkiye’deki ve hatta gurbetteki gençlerin projelerini, ideallerini, kısacası seslerini duyurma fırsatı tanıyor.

 Vagon bölümleriyle süslenmiş program, geçtiğimiz günlerde ‘Yetenek Vagonu’ köşesinde Ankara’da müzik çalışmalarını sürdüren genç grup ‘Dört’ü ağırladı. Heyecanları seslerinden anlaşılan grup, yeni çıkardıkları ve albümle aynı adı taşıyan çıkış parçası ‘Gelmedin’ isimli bestelerini ‘Gençlik Treni’ programıyla TRT FM’de tanıtma fırsatı buldular.

 

Gençlik Treni ‘Sınav Vagonunda’ ise gençleri eğlenceli ama zor bir sınava tabii tutup onların şarkı bilgisini ölçüyor. Not yerine de eski radyolu günleri tanımaları için onlara TRT logolu nostaljik görünümlü radyo hediye ediyor.

 

‘Gençlik Treni’, stüdyo yayını ile de kalmıyor. Yakın zamanda gençlerin çağırdığı yerlere gitmeyi ve onlara sürprizler yapmayı da planlıyor.

 

Program yapımcıları Ebru Coşkun, Ercan Aksu, Şükrü Oral ve genç sesli sunucu Feyza Aktaş Kanarya, böylesi proje formatlı bir radyo programında gençliğin sesini duyurabilmek adına hiçbir detayı kaçırmak istemediklerini belirtirken gençlerin de vagonları tıka basa doldurmalarını istediklerini ifade etti.

 

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,,,