Uğur Bozdağ Radyo Ritim’den Ayrıldı!

Radyo Ritim’de 4 yıldır yayınlarını sürdüren başarılı radyo programcısı Uğur Bozdağ, radyosuyla yollarını ayırdığını sosyal medya hesaplarından paylaştı!

 

Sevilen radyocu Radyo Ritim’i ilk yayıncılarından olduğunu belirterek “Ramazan bayramını atlatalım, bu gemi elbet bir limana demirleyecektir…” yorumuyla yeniden mikrofon başına geçeceğinin sinyalini verdi.

 Bozdağ, sosyal medya paylaşımına ise şu notu düştü: “Maddi ve manevi destekleri ile yanımda her zaman var olan, gelecekte de elini omzumda hissedeceğim patronum ve manevi abim Yasin Baştürk’e, dostluğu ve kardeşliği ile güzel günlere imza attığımız patroniçem Burcu Büyükbayraktar Baştürk’e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Herhangi bir sorun olmadan ayrılmak hele ki bu dönemde ve bu sektörde zordur. Ne mutlu bana ki güzel hatıralarla ayrılıyorum. Merakta kalmasın hiç kimse biz ayrılsak ta beraberiz 🙂 Radyodaki ekip arkadaşlarıma, özellikle misafirlerimi çok iyi ağırlayıp beni her zaman utandıran, sevgilerine inandığım eski adıyla ‘Vialand’ şimdi ki adıyla ‘İsfanbul’ ailesine de teşekkür ederim. ‘Şehrin yeni ritmi’ ile başlayıp ‘senin ritmin’ ile devam eden bu süreçte bu güzel bebeği el ele büyüttüğüm, desteklerini benimle buluşturan basın danışmanlarına, menajerlere, sanatçı dostlarıma da teşekkür ederim. Her gün yayınımı renklendiren,yayın yaptığım her saati radyonun en çok dinlenen saati yapan dinleyen olmaktan öteye geçip bana aile olan o güzel yüreklere de sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.”

 

Müzrad ekibi olarak radyo sektöründe iz bırakan Uğur Bozdağ’ı tebrik ediyor ve kariyerinde başarılar diliyoruz…

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,,