Vural Özkan’dan Meslektaşlarına RADYAP Vurgusu!

 

Geçtiğimiz Kasım ayında düzenlenen lansman ile faaliyetlerine başlayan Radyo Yayıncıları Platformu (RADYAP)’a yönelik olarak Vural Özkan’dan meslektaşlarına bir olalım çağrısı geldi!

 UNESCO’nun belirlediği ve 2012 yılından bugüne her 13 Şubat’ta kutlanan Dünya Radyo Günü’ne ilişkin her programcı ve radyo istasyonu günün anlam ve önemine yönelik yorumlarda bulundu.

 

Radyo Programcısı ve Seslendirmen Vural Özkan, Instagram’dan paylaştığı hikayelerde (story) RADYAP’ın önemine vurgu yaparak radyo emekçilerinin bu platforma üye olması gerektiğini belirtti.

 

“Güçlü olmamız için birlik olmamız gerekir” yönünde bir açıklama yapan Özkan, meslektaşlarını ortak bir paydada bir araya gelmeye davet etti ve sektörün genç kuşaklara aktarılması gerektiğine değindi.

 

Müzrad ekibi olarak radyo ve müzik sektörüne katkı sağlayan faaliyet ve oluşumları destekliyoruz ve RADYAP’a başarılar diliyoruz!

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..

 


RADYAP Nedir?

• Radyocuların birlik, beraberlik ve dayanışmasını sağlamak, birlikten doğacak gücü olumlu yönde kullanabilmek, radyocunun sosyal haklarını korumak ve standartlarını yükseltmek amacıyla kurulmuş bir platformdur.

Detaylı bilgi almak veya üye olmak için tıklayın


Etiketler: ,,,,,