Walt Disney’in Büyülü Sesi Aliye Mutlu’dan Yeni Single!

Walt Disney’in Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Tinker Bell ve Kayıp Hazine, Tamirci Manny, Tavşan Kasabası, Mucit Kardeşler, Melody Time gibi filmlerinin şarkılarındaki büyülü sesin sahibi Aliye Mutlu’nun yeni single çalışması “Emrivaki” dijital platformlardaki yerini aldı!

 

Sıradışı sesinin yanısıra, oyunculuğuyla da adından söz ettiren Aliye Mutlu, “Serçe Sarayı” dizisindeki Zerrin karakterine hayat verdi. Kabadayı”, “Aşk ve Ceza”, “Karadağlar”, “Çalıkuşu” gibi yapımlarda da hem oyunculuğu, hem de şarkıcılığıyla yer alan Mutlu’ya, Walt Disney ve Disney Channel Türkiye yapımlarında da rastlamak mümkün…

 Aliye Mutlu, uzun bir aranın ardından “Emrivaki” adlı şarkısıyla dinleyiciyle buluşuyor! Yaşanmış bir hikayeyi anlatan şarkının söz ve müziği Aysuda Ülkü Zeren’e, düzenlemesi “Kaybedenler Kulübü” film müzikleriyle tanıdığımız Erdem Tarabuş’a ait. Akdeniz esintileri taşıyan şarkının klibi ise, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde, Kilyos sahilinde çekildi.

 

Balkan türkülerinden, caza, opera eserlerinden, arabeskin en keskin ezgilerine uzanabilen özel ses Aliye Mutlu’nun yeni single’ı “Emrivaki” tüm dijital platformlardan indirilebilir ve dinlenebilir.

 


Etiketler: ,,,,,,,,,,,,,,