Yeşim Salkım’dan Yeni Maxi single: “Unutursun Gönlüm”

Yeşim Salkım’ın yeni maxi single çalışması “UNUTURSUN GÖNLÜM”, Ossi Müzik etiketi ile Ağustos’un ilk haftası tüm müzik marketlerde yerini alıyor.

 

Yapımcılığını Hakan Eren’in, prodüktörlüğünü Yeşim Salkım’ın üstlendiği dört şarkıdan oluşan yeni maxi single ‘Unutursun Gönlüm’ün çıkış şarkısı olan ve müzik dünyasında yaptığı remikslerle tanınan Dj Serdar Ayyıldız ile feat yaptığı ‘Unutursun Gönlüm’ adlı şarkısının sözü Zeynep Talu, bestesi Garo Mafyan’a aranjesi ise Serdar Ayyıldız’a ait. ‘Şehrin Işıkları’ adlı şarkının  sözü ve müziği Barlas Erinç’e aranjesi Hakan Akkaya’ya ait.

 Yeşim Salkım’ın maxi single’de feat yaptığı diğer isim ise ünlü aranjör  Burak Buluç  ve söz, müzik ve aranjesi de  Burak Buluç’a  ait olan şarkı ise ‘İçimin Alevleri’. Farklı Sound’u ile de dikkatleri üzerine çekecek olan ve yıllar önce babası Dursun Salkım tarafından plak yapılmış olan ‘Duymayan Kalmasın’ adlı şarkısının sözleri Selahattin Sarıkaya’ya müziği Apostolos Kaldaras’a aranjesi ise Serdar Ayyıldız imzası taşıyor.

 

Kartonet tasarımını Galip Aksular’ın yaptığı maxi single çalışmasında Hüseyin Vural’ın stylingi ile çekilen imaj fotoğrafları Eren Yiğit imzası taşıyor.

 

Dj Serdar Ayyıldız ile feat yaptığı ve çıkış şarkısı olan ‘Unutursun Gönlüm’ adlı şarkının video klibi ise ünlü yönetmen Kemal Başbuğ tarafından 25 kişilik büyük bir ekiple yaklaşık 20 saatte Şile’de çekildi.

 

Albüm İçeriği

 

UNUTURSUN GÖNLÜM
feat: DJ.SERDAR AYYILDIZ

Söz: Zeynep Talu  Müzik: Garo Mafyan
Düzenleme : Serdar Ayyıldız

ŞEHRİN IŞIKLARI

Söz-Müzik: Barlas Erinç
Düzenleme: Hakan Akkaya

İÇİMİN ALEVLERİ
feat: BURAK BULUÇ

Söz-Müzik-Düzenleme: Burak Buluç

DUYMAYAN KALMASIN
(Dj.Serdar Ayyıldız Versiyon)

Söz: Selahattin Sarıkaya Müzik: Apostolos Kaldaras

Düzenleme : Serdar Ayyıldız


Etiketler: ,,,,,,,,,,,