YouTube Aracılığıyla Canlı Radyo Dinleyin!

 

Evde, işte, arabada… Sen neredeysen orada! YouTube canlı radyo dinleyin, yepyeni bir deneyim için sesi açın ve ritme eşlik edin!

 Türkiye’nin öne çıkan radyo istasyonları, dijital görünürlüğüne bir artı daha katarak, yayınlarını YouTube platformuna taşıyor. Dinleyenlerine her noktadan ulaşarak bütünleşik bir yapı sunan radyolar, YouTube aracılığıyla katılımcılara chat imkanı da sunarak müzikseverler arasındaki etkileşime katkı sağlıyor. İnternetten online radyo dinleyebileceğiniz platformlar arasında yer alan YouTube, geleneksel medyaya da kucak açıyor…

 

YouTube Aracılığıyla Canlı Radyo Dinle!

  1. Fenomen Dans

   Biraz yakın geçmiş, biraz da günümüzden dedirten bir radyo istasyonu Fenomen Dans… YouTube aracılığıyla canlı dinleyin, negatif elektriğinizi pozitife çevirin!


    

  2. Fenomen Karışık

   YouTube canlı yayın özelliğiyle karşımıza çıkan bir diğer radyoda Fenomen Karışık! Türkçe ve yabancı müziğin öne çıkanlarını harmanlayarak sunan Fenomen Karışık, bizlere uzun yol şarkıları edasında bir liste sunuyor…


    

  3. Fenomen Pop

   İnternetten online radyo dinle konseptine artı katan bir diğer radyoda Fenomen Pop! Dijital yayınlarıyla öne çıkan bu radyo, yabancı pop yayınlarıyla dikkatlerden kaçmıyor.


    

  4. Fenomen Türk

   Yakın geçmiş Türk Pop müziğini, trend şarkılarla bir araya getiren Fenomen Türk, “eğlence ve müzik” sloganıyla yayınlarını sürdürüyor.


    

  5. Power FM

   ‘En iyi en yeni müzik’ sloganıyla yayınlarını sürdüren Power FM, yabancı müziğin öne çıkan isimlerini müzikseverlerle buluşturarak özellikle de Z kuşağına yönelik programlar yapıyor.


    

  6. Power Pop

   Canlı radyo dinle konseptine keyif katan bir diğer istasyonda Power Pop! Karasal ve dijital yayınlarla karşımıza çıkan Power Pop, “nerde o eski şarkılar” diye düşleyen dinleyenlerin derdine derman oluyor…


    

  7. Power Türk

   “Önce müzik” sloganıyla yayınlarını sürdüren Power Türk FM canlı radyo dinle özelliğiyle YouTube’da dikkatleri çekiyor. Günümüz şarkılarını ön planda tutan radyo istasyonu, müzik sektörünün başarılı isimlerine de programlarında yer veriyor.


    

  8. Power Türk En İyiler

   Power Group’a bağlı dijital bir radyo olan Power Türk En İyiler, müzik listelerinde yer edinen şarkıları dinleyenlerine sunuyor. Özetle “ben daha iyilerine layığım…” diyenlerin radyosu diyebiliriz…


    

  9. Radyo 7

   “İyi müzik, doğru haber” sloganıyla yayınlarını İstanbul merkezli sürdüren Radyo 7, Türkçe müziği geniş bir yelpazede ele alıyor. Türkü, arabesk müzik ve oyun havalarına yer veren radyo istasyonu, dinleyenlerine çeşitlilik sunuyor.


    

  10. Radyo Fenomen

   YouTube radyo dinle konseptinin bir diğer yabancı müzik radyosu ise Radyo Fenomen! Power Group’a bağlı olarak yayınlarını yürüten radyo istasyonu, dinleyenlerine karasal ve dijital bazda ulaşıyor.


    

Zaman değişiyor, bazı alışkanlıklar terk edilse de radyo, her daim yanı başımızda yer almaya devam ediyor…

Listede radyolar alfabetik olarak sıralanmıştır, daha fazla canlı radyo için takipte kalın!


Etiketler: ,,,,