Ziynet Sali’den Yaz Şarkısı: ‘Kalbim Tatilde’

Pandemi öncesi ‘Ömrüm’, pandemi sürecinde de ‘Yara’ isimli şarkılarını yayınlayan Ziynet Sali, şimdi de ‘Kalbim Tatilde’ isimli yepyeni şarkısıyla yaza merhaba dedi!

 

Sözü ve müziği Emrah Karakuyu’ya ait olan şarkının klip versiyonunun düzenlemesi Mustafa Ceceli tarafından yapıldı. Şarkının diğer versiyonu Tolga Erzurumlu imzası taşıyor. Klibi ünlü yönetmen Murad Küçük tarafından, İğneada Sahili ile sarp ve sık Longoz Ormanları’nın doğal ortamında çekilen ‘Kalbim Tatilde’de sanatçı, savaşçı amazon kadınları gibiydi. İğneada’nın muhteşem kumsalını ormanla birleştiren Mert Gölü’nde yapılan çekimlerde ise Sali, bir ilke imza atarak gölde kano kullandı. Çekimler esnasında bir ara göle düşme tehlikesi de yaşayan sanatçı, sırılsıklam olmasına rağmen çekimleri tamamladı.

 Ziynet Sali, zor bir süreç olan pandemi döneminde üretmenin, müziğin ve bunları paylaşmanın çok iyi geldiğini; bu şarkının da herkese iyi gelmesini dilediğini söyledi.

 

 

1 milyondan fazla izlenme oranına ulaşan klibiyle müzikseverler tarafından beğeniyle karşılanan şarkı, pek çok yorum ve beğeni elde etti.

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,