Anıl Durmuş Yeni Single Çalışmasını Yayınladı!

‘Unutamadım Adını’ şarkısıyla YouTube’da 10 milyonu aşan izlenme oranını yakalayarak adını geniş kitlelere duyuran Anıl Durmuş, yeni single’ı ‘Gururum Yerde Kalmaz’ı hayranlarının beğenisine sundu!

 

Kendisi gibi genç ve dinamik plak şirketi FadeOut Müzik’ten yayınlanan ‘Gururum Yerde Kalmaz’ın söz ve müziğini Mert Demir, mix, mastering ve düzenlemesini Kerem Çakıroğlu yaptı.

 

Kendine has yorum tarzı ve ses rengiyle bugüne kadar sahne aldığı tüm mekanlarda büyük beğeni toplayan Anıl Durmuş, profesyonel kariyerinin ikinci adımı için oldukça heyecanlı olduğunu söyledi.

 

80’li yılların ruhu ile Türk Pop müziğinin en canlı olduğu döneme selam veren ‘Gururum Yerde Kalmaz’ dijital dünyadan uzak analog ve canlı enstrümanlar ile kaydedildi. Stüdyodaki canlı hissiyatın dinleyiciye geçmesini hedefleyen FadeOut Müzik ilk şarkıda bunun karşılığını aldıklarını ve böyle devam edeceklerini söyledi.

 

 

Emre Pekçakır’ın görüntü yönetmenliğini yaptığı ‘Gururum Yerde Kalmaz’ın video klibi Soberworks Media Creations’tan Bünyamin Bayansal tarafından Sapanca, Galata ve Belgrad Ormanında çekildi.

 

Kayıt: FadeOut Studios
Davul: Can Güngör
Bas: Hakan Yelbiz
Gitarlar: Kerem Çakıroğlu – Mert Demir – Tuğrul Bafra
Yaylı Grup: İstanbul Strings
Perküsyon: İsmail Darıcı
Rhodes: Mert Demir
Ud: Yıldıran Güz