İrem Derici’den Yeni Çalışma: ‘Meftun’

Son yıllarda şarkılarıyla dinlenme ve izlenme rekorları kıran İrem Derici, yeni şarkısı ‘Meftun’ ile aşk acısı çekenlere tercüman olacak!

 

‘Kalbimin Tek Sahibine’, ‘Aşk Eşittir Biz’, ‘Evlenmene Bak’ ve ‘Bazı Aşklar Yarım Kalmalı’ gibi bir çok şarkısıyla dinlenme ve izlenme rekorları kıran başarılı şarkıcı, yine bir hit ile sevenlerini selamlıyor.

 Buram buram romantizm kokan Meftun ‘un sözü müziği Eyüp Çungay aranjesi Alper Atakan’a ait. Özgün yorumuyla şarkıyı adeta yaşayarak okuyan İrem Derici’nin yeni single’ı ‘Meftun’un klibini Umut Eker çekti.

 

Söylediği aşk şarkılarıyla kendine özel bir kitle yaratan ve rakiplerine fark atan İrem Derici sevenlerine; “Aşksız hayat hatadır. Ama müziksiz hayat da hatadır. İkisinden de vazgeçmeyeceğimize göre kulaklıkları bu kez aşk acısı için takın, çalın. Duyguları dibine kadar yaşamadan acılar geçmeyeceğine göre müziğin sesini son ses açıyoruz” cümleleriyle sesleniyor.

 

 

Kısa sürede 500 bine yakın izlenme oranı elde eden video, müzikseverler tarafından ilgiyle karşılandı ve pek çok beğeni, yorum aldı.

 

Müzikal gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..