Füsun Alkan İlk Kitabını Sevenlerine Sundu!

‘Gönül Dostu Füsun’ programıyla 22 yıldır gönüllere taht kuran başarılı radyo programcısı Füsun Alkan, sesinden sonra şimdi de kalemiyle yüreklere dokunacak…

 

Sevilen ismin, ilk kitabı ‘Gönül Dostum’ Eftalya Yayınları etiketiyle 12 Kasım Pazar günü 15:00’da TÜYAP 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda kitapseverlerle buluşacak.

 Tıpkı radyo programlarındaki gibi dinleyicisiyle içten, samimi, bazen kendi hayatından bazen onların anlattıklarından esinlenerek yazılan ‘Gönül Dostum’, içinde birçok duyguya rastlayabileceğiniz ve aynı zamanda kendinizi de bulabileceğiniz bir başucu kitabı niteliğinde arşivlerde yerini alacak.

 

 

‘Gönül Dostum’, adı gibi gerçek bir dost olup sizi kimi zaman duygulandıracak kimi zaman tebessüm ettirecek, kimi zaman da güç verecek.

 

Müzrad ekibi olarak Füsun Alkan’ı tebrik ediyor ve kariyerinde başarılar diliyoruz…

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..

 

Füsun Alkan Hakkında

1 Aralık İstanbul doğumlu Füsun Alkan, liseden sonra ilk olarak 4 yıl Opera Şan eğitimi aldı. Aynı zamanda İ.Ü Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkilerinde de ön lisans yaptı. Ardından İ.T.Ü Devlet Konservatuarı Temel Bilimler bölümünü kazandı. Eğitimi devam ederken 1996 yılında radyo ile tanıştı. Çeşitli ulusal radyolarda program sunucusu, yapımcısı, müzik direktörü ve yayın yönetmenliği görevlerinde çalıştı. Türkiye’nin seçkin kurum ve kuruluşlarından sayısız ödül aldı. Halen TRT FM’de ‘Gönül Dostu Füsun’ programını hazırlayıp sunan deneyimli radyo programcısı, aynı zamanda Turkuvaz radyolarının müzik ve yayın direktörlüğü görevine devam etmektedir.


Etiketler: ,,,,,